Технічне обстеження будівель і споруд

Ремонт приміщень під ключ

Тепловізійне обстеження

Будівництво будинків

Паспортизація будівель

Демонтажні роботи

Обміри приміщень та будівель

Перепланування квартири, будинку

Розрахунок фундаменту

Проект будинку

Перевірка об'ємів робіт

Наші контакти

Ремонт приміщень під ключ

     

Як всі уявляють відремонтоване житло?

     У більшості, напевно, виникає образ чистої і зручно оформленої квартири. Але конкретики, зазвичай, немає. І дійсно, ремонт квартир - це не тільки рутинна обробка всіх поверхонь та улаштування електричних та сантехнічних комунікацій. Вихідною точкою цього трудомісткого процесу є вироблення проекту. У ньому мають бути враховані всі особливості майбутніх змін, повинна бути опрацьована кожна дрібниця. Тільки цілісний і до найдрібніших деталей продуманий проект, дозволяє виконати ремонт квартир дійсно на високому рівні.

     

Етапи

     На які етапи можна поділити, якщо проект вам хочеться розробити самостійно? Багато хто знає, що ремонт квартир часом дає можливість самовираження господарям будівлі або квартири. Якщо ви не прагнете літати в архітектурних фантазіях, але вирішили зробити все сучасно, просто, зручно і грамотно, то краще прислухатись до думки будівельних спеціалістів. При цьому в обов'язковому порядку ви повинні визначитися з тим, які роботи і якого рівня повинні бути вони виконані.

 

     Найчастіше ремонт квартир включає, як мінімум, заміну сантехніки і оновлення покриттів стін і стель. Більш масштабні зміни пов'язані з оновленням електропроводки, так як при цьому прокладаються нові варіанти підключення розеток, освітлення і нагрівального обладнання (наприклад, бойлерів, теплих підлог). Завдяки наявному на ринку широкому вибору, майже ніколи ремонт квартир не обходиться без зміни покриття підлоги. Коли стільки вкладено в оновлення вигляду житла, неможливо утриматися від переустановлення дверей - як вхідних, так і міжкімнатних. Цей етап ремонту можна вважати завершальним.

 

     Визначившись з наявними бажаннями і можливостями, Ви повинні перейти до наступного етапу - до підбору матеріалів. На цьому етапі ремонт квартир повинен вже знаходитися під контролем обраних будівельних професіоналів. Оновлене житло має бути передано вам в чистоті і в повному порядку – на далі, справа залишається тільки за елементами дизайну і меблями.

     

Що ми пропонуємо?

     Ви бажаєте зробити ремонт в квартирі, і не знаєте з чого почати. Ми здійснюємо повний ремонт квартир, незалежно від складності робіт. Найчастіше наша компанія робить ремонт квартир під ключ.

     

Що таке ремонт квартир під ключ?

     Це повний ремонт квартир, який включає в себе проектування, демонтаж і монтаж. Якщо виражатися доступною мовою, то ремонт квартир під ключ - це коли ви викликаєте наших фахівців, і отримуєте готовий інтер'єр вашої квартири, за прийнятну вартість. Найчастіше у виразі «повний ремонт», мають на увазі підбір і установку нових меблів.

     В наші дні є безліч різноманітних стилів інтер'єру квартир, і з цього розмаїття складно щось вибрати, конкретне, а потрібна краса і естетика. У будь-якому випадку вам допоможуть наші фахівці. Про дизайн Ви зможете більше дізнатись в окремій статті.


Компанія SkaймisT - наша відповідальність та якість, Ваша - економність.

Ремонтні роботи Київ, ремонтно оздоблювальні роботи, ремонтно-будівельні роботи, комплексний ремонт квартир Київ, євроремонт квартир під ключ, ремонт Київ, косметичний ремонт квартир Київ, ремонт квартир фірма, оздоблювальні роботи Київ, будівельно ремонтні роботи, ремонт під ключ Київ, ремонт офісів Київ, ремонт квартир під ключ, ремонт будинку Київ, капітальний ремонт квартир, штукатурні роботи, малярні роботи, плиточні роботи, ремонт будинків Київ, всі види ремонтних робіт, послуги з ремонту квартир, сучасний ремонт квартир, ремонт котеджів Київ, оздоблювальні роботи в Києві , ремонт офісу Київ, ремонт офісних приміщень, фірми з ремонту квартир, ремонт квартир будинків та офісів, ремонтні та оздоблювальні роботи, ремонт квартир котеджів, компанія ремонт квартир, косметичний ремонт офісів, євроремонт квартир та офісів, приватний ремонт квартир, ремонт квартири в Києві , якісний ремонт квартир, ремонт і оздоблення квартир, оздоблення приміщень, сайт ремонт квартир, ремонт в будинку, ремонт нової квартири, ремонт квартир будинків офісів, ремонт квартир офісів під ключ.