Технічне обстеження будівель і споруд

Ремонт приміщень під ключ

Тепловізійне обстеження

Будівництво будинків

Паспортизація будівель

Демонтажні роботи

Обміри приміщень та будівель

Перепланування квартири, будинку

Розрахунок фундаменту

Проект будинку

Перевірка об'ємів робіт

Наші контакти

Розрахунок фундаменту

 

     Перед початком будівництва будь-якої будівлі, необхідно правильно розрахувати фундамент. Зробивши правильний розрахунок фундаменту, ваш будинок буде надійно стояти на землі.

     Фундамент повинен бути міцним і надійним. Існує кілька основних типів фундаменту, кожен з яких підходить під різні типи конструкцій і грунту. Хочемо зауважити, що це є самі найпростіші з існуючих фундаментів, адже в залежності від конструкцій фундаменти бувають досить специфічні. Одже основні типи фундаментів:

 

Стрічковий фундамент.

     Цей тип фундаменту являє собою закопану в землю стрічку, яка приймає на себе все навантаження конструкції будинку. Основою самої стрічки є фундаментні плити. Застосовується для приватних будинків різного розміру, які мають більше двох поверхів. Також внутрішня площа фундаменту може використовуватися в якості підвалу. Сам будинок може бути зведений з цегли, блоків, залізобетону. Цей тип фундаменту дуже часто використовується завдяки своїй простоті, довговічності і здатності витримувати важку конструкцію.

 

Стовпчастий фундамент.

     Являє собою конструкцію стовпів, занурених на певну глибину і з'єднаних балками. Застосовується для невеликих 1-2х поверхових будинків, зведених з легких матеріалів, наприклад, брус або зруб. Цей тип фундаменту застосується на грунті, що не піддається температурним змінам. До того ж, такий фундамент набагато дешевше стрічкового.

 

Фундаментна плита.

     Це монолітна армована плита із залізобетону, укладена в так званий котлован. Грунт вирівнюється за допомогою бетону, піску або гравію. Застосовуючи цей фундамент, навантаження конструкції буде рівномірно розподілятися по всій поверхні фундаменту. Застосується на несприятливих грунтах, також використовується для важких конструкцій, що мають два і більше поверхи. Єдиний недолік - це дуже велика вартість у порівнянні з іншими типами фундаменту.

 

Пальовий фундамент.

   Це конструкція, що складається з групи паль, з'єднаних між собою залізобетонною плитою або балкою. Використовується цей фундамент для слабкого грунту, також вони застосовуються для великих багатоповерхових будинків. Установка такого фундаменту вимагає залучення великої кількості техніки. Вартість такого фундаменту для будинку буде дуже високою.

 

Як вибрати потрібний фундамент?

     Звичайно, якщо у вас будівля не великих розмірів, то фундамент можна підібрати і самостійно, в залежності від того який у Вас верхній шар грунту. Проте навіть в цьому випадку, ви маєте достовірно підрахувати всю вагу Вашої споруди. В інших випадках, Ви повинні звернутись до спеціалістів, які проведуть геологічні вишукування, які вже на цій основі закладуть потрібний Вам фундамент.

     Геологічні вишукування - це комплекс робіт, які дають змогу дізнатись, які типи грунтів та на якій глибині вони зялягають.

 

Компанія SkaймisT допоможе Вам з підбором потрібного фундаменту, зібрати все навантаження, а також провести геологічне вишукування, якщо це буде необхідно.

Розрахунок фундаменту, фундамент Київ, види фундаменту, типи фундаментів, фундамент для приватного будинку, будівництво фундамент, замовити фундамент, будівництво фундаменту під будинок, перевірка фундаменту, закласти фундамент.