Технічне обстеження будівель і споруд

Ремонт приміщень під ключ

Тепловізійне обстеження

Будівництво будинків

Паспортизація будівель

Демонтажні роботи

Обміри приміщень та будівель

Перепланування квартири, будинку

Розрахунок фундаменту

Проект будинку

Перевірка об'ємів робіт

Наші контакти

Демонтажні роботи

 

     Демонтажні роботи своїми руками - це досить довгий і трудомісткий процес. Звичайно, це заощадить вам бюджет, але зажадає від вас тимчасових і трудових витрат. В даний час фірм, що займаються професійним знесенням стін, дуже багато. Тільки довірити цю дуже відповідальну роботу можна не кожній.

 

     Дуже часто буває, що в'їжджаючи в нове приміщення і проживши, або пропрацювавши там деякий час, ми розуміємо, що нас не все влаштовує в проектуванні будівлі. Частіш за все, це пов'язано з незручним розташуванням дверних прорізів. В квартирах - це, наприклад, суміжні кімнати, некомфортне розташування санвузлів. Дуже часто, в будинках радянських будівель, санвузли розділені перегородкою, висота якої не досягає стелі. З одного боку, це естетичне рішення для сім'ї з декількох чоловік. Але при достатку різноманітності сучасної техніки, такої як пральні машини, сушарки для білизни, подібні перегородки забирають дорогоцінні сантиметри, яких зазвичай завжди не вистачає. У такому разі цю перегородку зносять.

 

     Способи демонтажу стін і перегородок ґрунтуються безпосередньо від типу стіни. Вони бувають несучими і не несучими. У разі знесення обох стін обов'язково необхідно дозвіл бюро технічної інвентаризації (БТІ). Навіть якщо знесення стін ви робите самостійно, нотаріальний дозвіл БТІ все одно необхідно, в іншому випадку може бути накладено штраф.

 

     Наша компанія пропонує якісні та безпечні демонтажні роботи з використанням сучасних інструментів. Найпоширенішим видом робіт з демонтажу стін є алмазне різання. Така технологія дозволяє уникнути розповсюдження пилу, що при звичайному знесенні практично неможливо. Це дуже важливий нюанс, якщо демонтаж стіни відбувається в житловому приміщенні.

 

      Демонтаж стін в квартирі відбувається так. Якщо це несуча стіна, то перш ніж зносити стіну, обов'язково необхідно зробити підпірки під елементи, які мають безпосередню опору на дану стіну. Опорні балки роблять із заліза або дерева. При демонтажі бетонної стіни використовують перфоратор, молоток і болгарку. Будь-які демонтажні роботи починаються з верху до низу. Природно, що необхідно видалити зі стін обробку, ускладнюючи тим самим роботу. Якщо в стіні є проводка, то необхідно знеструмити приміщення. Щоб при роботі пил не осідав на предметах, інші приміщення треба ізолювати, а всі поверхні укрити плівкою. Після закінчення робіт позбутися плівки набагато простіше, ніж від пилу при її відсутності. Цегляна стіна розбирається шляхом вибивання окремих цеглин. Спочатку вибивають самий верхній цегла, після два сусідніх і т.д. Пам'ятайте, що повністю демонтувати несучу стіну неможливо через загрозу обвалення стель. Демонтаж таких стін відбувається в крайніх випадках, в основному, щоб змінити дверний отвір. Коли місце для прорізу розібрано, у верхній частині роблять перемички, що беруть на себе частину опори. Перемички зміцнюються цементним розчином. Тільки після повного висихання можна приступати до подальших робіт.

 

     Демонтаж гіпсових перегородок проходить за тією ж схемою, що і для цегляної стіни. Бетонні стіни звичайно розрізають болгаркою по лініях, а після вже вибивають її по частинах. Алмазна різка допоможе уникнути пилоутворення в таких роботах. Армований шар розрізається також за допомогою болгарки. Якщо стіна дерев'яна, то її демонтують по верствам. З неї видаляють всю штукатурку, а після, за допомогою пилки розрізають. Роботи з демонтажу стін вимагають високого професіоналізму. Одній людині дуже складно впоратися з такою роботою. Обов'язково повинен бути напарник, який повинен страхувати, а також відповідне обладнання та одяг.

 

     Звичайно ж, крім демонтажу стін і перегородок ми пропонуємо Вам і інші види демонтажних робіт. Це і демонтаж дерев'яної підлоги, дверей, стяжки, штукатурки, сантехніки, все, що передує роботам з капітального ремонту, але на цьому зі зрозумілих причин зупинятися не будемо. Вартість демонтажних робіт визначається по кожному конкретному випадку індивідуально. Ціни по деяких видах демонтажу можна подивитися на сторіночці прайс-лист.

 

      Обов'язковою послугою по ходу ремонтних або демонтажних робіт є - вивезення сміття. Після закінчення робіт або в міру накопичення сміття, наші робочі обережно зберуть все сміття в мішки і, в міру необхідності, винесуть його в спеціально поданий контейнер або автомобіль. Після виносу і навантаження сміття, квартира (приміщення), а також під'їзд і прилегла до нього території, ретельно прибираються.

 

Компанія SkaймisT - ми завжди йдемо Вам на зустріч!

Демонтаж Київ, алмазне свердління бетону, демонтажні роботи Київ, знесення будівель, демонтаж плитки, алмазна різка бетону Київ, демонтаж фундаментів, алмазне буріння, демонтаж цегляних стін, розбирання будівель, промисловий демонтаж, знесення стін, демонтаж бетону Київ, знесення будівлі, демонтаж стяжки , знесення будівель і споруд, демонтаж будівель Київ, алмазна різка стін, демонтаж металоконструкцій, знесення будинку, демонтаж стін Київ, роботи з демонтажу, демонтаж залізобетону, алмазна різка Київ, демонтаж будівель і споруд, демонтаж вікон, демонтаж стін у квартирі, демонтаж даху , демонтаж і вивіз сміття, демонтаж залізобетонних конструкцій, демонтаж споруд, демонтаж перегородок, демонтаж будинку, демонтаж фундаменту, демонтаж будівель, демонтаж бетонних стін, демонтажні роботи в Києві, демонтаж дверей, демонтаж покрівлі, демонтаж натяжної стелі, знести будинок, демонтаж штукатурки, демонтаж гіпсокартону, демонтаж підлоги, демонтаж пластикових вікон, демонтаж шпалер, демонтаж бетонної стяжки, демонтаж цегляної стіни, демонтаж кухні, розбирання будівель і споруд, демонтаж підлоги, демонтаж кахельної плитки, демонтаж дачного будинку, демонтажні роботи в квартирі, демонтаж цегли, демонтаж дверей , демонтаж ламінату, демонтаж бетонних конструкцій, демонтаж дерев'яного будинку, демонтаж квартир, демонтаж цегляної кладки, демонтаж металевих конструкцій, демонтаж дачних будинків, демонтаж будівельних конструкцій.